Zde si můžete sjednat pronájem kočáru s koňským spřežením pro jízdu na svatbu. Jedná se o dva černé chladnokrevné belgické koně zapojené do kočáru.
KoneStepan1.JPG
KoneStepan2o.jpg
KoneStepan3.JPG
Ivo Štěpán
Nový Hrádek, Sokolská 365
okres Náchod, Královéhradecký kraj

Telefon: 736 683 609

 
.
Užitečné odkazy

Vyjížďky koňským spřežením s kočárem - Nový Hrádek u Nového Města nad Metují, okres Náchod

Svatební jízda párem černých koní s kočárem - koně a kočár na svatbu
Chcete-li si sjednat čtyřmístný odkrytý kočár bez střechy tažený koňským spřežením pro jízdu na svatbu ve městech Nové Město nad Metují, Náchod, Dobruška, Opočno, Česká Skalice, městysu Nový Hrádek, nebo v Ratibořicích, tak Vám poslouží koně pana Štěpána z Nového Hrádku na Náchodsku. Zde si můžete sjednat pronájem šestimístného kočáru pro odvoz na sňatek, svatební fotografování v kočáře, a na cestu na svatební hostinu. Jeho šestimístný kočár poskytuje 4 místa pro cestující a místo pro kočího, případně pro dva kočí. V kočáře tedy může jet ženich s nevěstou a též i např. družička s mládencem, nebo dva svědci a pod.
Svatební kočár, a případně i koně pan Štěpán vkusně vyzdobí dle dohody a přání snoubenců. Hledáte-li tedy fiakra, nebo tzv. vozku na svatbu v regionu Náchodsko napište níže termín svatby a další údaje o svatební cestě, a poté nejlépe následující den telefonicky kontaktujte pana Štěpána, chovatele černých chladnokrevných belgických koní a majitele kočáru, který je vidět ve fotogalerii.
Pozn. - použité výrazy:
Fiakr (franc. fiacre) je výraz, který se používal pro veřejné čtyřkolové a čtyřmístné koňské povozy. Fakr býval něco jako soudobé taxi.
Vozka bývala osoba řídící koňský povoz třeba s kočárem, nebo bryčkou, anebo dostavníkem, takže vlastně kočí.
AutoVeteran.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one